Sklad pre Domácnosti 1 EURO paleta (výška) 1,3m

0,30deň
  • Objemové zľavy možné

Sklad pre Firmy 1 EURO paleta (výška) 1,3m

0,30deň
  • Objemové zľavy možné

Krátkodobé aj dlhodobé uskladnenie majetku 

Firma Sťahovanie Expres ponúka krátkodobé (dočasné), ale aj dlhodobé uskladnenie vášho majetku. Nezáleží na tom či sa jedná o uskladnenie nábytku, po dobu kým sa vám uvoľní priestor, alebo niekoľko ročné skladovanie firemného majetku. Služba krátkodobého a dlhodobého skladovania je pre fyzické osoby (napr. domácnosti)tak ako aj pre právnické osoby (napr. firmy, živnostníci)  bez obmedzenia. Ponúkame aj doplnkové služby nákladnej dopravy a sťahovania, ktoré vás úplne odbremenia od akýchkoľvek starostí. Naši pracovníci prídu k vám, dôkladne zabalia a označia váš majetok, ktorý nám zveríte do starostlivosti a následne ich prevezieme do nášho skladu tak, aby ste mali kedykoľvek prístup k vašim veciam a mohli s nimi priebežne manipulovať.

Skladovanie tovaru

SKLAD PRE DOMÁCNOSTI – Fyzické Osoby

Potrebujete na určitý čas uskladniť svoje veci? Jedná sa o prípady, keď sa rekonštruujú priestory vo vašom súčasnom byte a ten potrebujete dočasne vyprázdniť, alebo máte v pláne sťahovanie a zariaďujete nový byt, príp. nemáte kam dať sezónny záhradný nábytok alebo čerstvo zdedený nábytok po príbuzných? Ak nemáte k dispozícii vlastnú pivnicu, podkrovie, garáž alebo iné miesto na uskladnenie vašeho majetku, napríklad u rodiny či známych máme pre vás riešenie. V našom sklade ponúkame možnosť jednoducho, pohodlne a za rozumný peniaz uskladniť osobné veci na tak dlho ako je potrebné. U nás vždy platíte len za reálne využité miesto na konkrétny čas. To znamená , že nájom sa platí za každý deň, nie mesačne.

SKLAD PRE FIRMY – Právnické osoby

Krátkodobé aj dlhodobé skladovanie majetku pre firmy, podnikateľov a živnostníkov je často vyhľadávaná služba, ktorej rozsah veľmi záleží od rozsahu činnosti subjektu, sezónnej potreby zväčšovať skladovacie kapacity firmy alebo nárazovo napríklad v prípade sťahovania či rekonštrukcie priestorov firmy. Pre tieto a aj iné potreby ponúkame možnosť uskladnenia v našom sklade. V našom sklade ponúkame možnosť jednoducho, pohodlne a za rozumný peniaz uskladniť majetok firmy na tak dlho ako je to pre vašu firmu potrebné. U nás vždy platíte len za reálne využité miesto na konkrétny čas. To znamená , že nájom sa platí za každý deň, nie mesačne.